A jednak KRRIIIIISSS!

Tak jak i finał EURO 2020/21 obfitował w huśtawki emocji, tak i walka o ostateczny charakter podium miała swoje zwroty akcji.

Po dwóch minutach najmniej powodów do radości mieli obstawiający wygraną do zera Włochów, w tym Szczypiorek, który liczył na dogonienie drugiego Krisa. Bramka dla Anglików skreśliła szansę na 3 pkt. Niemniej cieszyli się z takiego obrotu nieliczni, co postawili na Anglików, w tym Nowikow mający chrapkę na zepchnięcie z pudła Ejdzejka i Szczypiorka.

Bramka na 1:1 zmieniła dużo, bo od tego momentu na pierwsze miejsce wskoczył Kris. I pewnie, gdyby w 72 minucie piłkę meczową wykorzystał Berardi, cieszyliby się z tego Szczoder i Ejdzejek, którzy typowali 2:1 dla Włochów. Przez pozostałe minuty także nadzieją żył Nowikow. Wynik się nie zmienił, więc ostateczne wyniki turnieju typerów 2021 są nastepujące:

1. KRIS  – 50 pkt (7-22)
  2. SZCZODER – 49 pkt (6-24)
  3. SZCZYPIOREK (6-19) / EJDZEJEK  (5-22) – 44 pkt

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawe i do zobaczenia w 2022!!!